Zduńska Wola: Hotele

Zduńska Wola: Hotele

 • Hotel Na Półboru

  Hotel Na Półboru

  7,8km od Zduńska Wola

  Hotel Na Półboru usytuowany jest w cichej i malowniczej okolicy między Sieradzem a Zduńską Wolą, zaledwie 2 minuty jazdy samochodem od drogi S8. Dworzec kolejowy w Sieradzu i lotnisko w Łodzi dzieli od obiektu odpowiednio 8 km i 60 km.

  Od 180,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Apartament PolnaHouse

  Apartament PolnaHouse

  14,2km od Zduńska Wola

  Apartament PolnaHouse jest zlokalizowany w centrum Sieradza, 600 metrów od rynku. Jest to stylowy apartament z bezpłatnym WiFi. Na życzenie właściciele zapewniają Gościom śniadanie.

  Od 165,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Graf

  Hotel Graf

  18,0km od Zduńska Wola

  Hotel Graf znajduje się w zielonej okolicy miejscowości Łask i oferuje prywatny parking oraz zakwaterowanie z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pabianice oddalone są od hotelu o 10 km.

 • Columna Medica

  Columna Medica

  19,1km od Zduńska Wola

  Obiekt Columna Medica usytuowany jest na terenie spokojnego lasu sosnowego, 6 km od centrum miasta Łask. Oferuje on swoim Gościom zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym WiFi oraz prywatny parking.

  Od 260,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Kolumna Park

  Kolumna Park

  19,4km od Zduńska Wola

  Hotel Kolumna Park znajduje się w Dobroniu, w pobliżu Pabianic, w cichym zakątku nad brzegiem rzeki Grabia.

  Od 150,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pałac Piorunów & Spa

  Pałac Piorunów & Spa

  20,1km od Zduńska Wola

  Pałac Piorunów & Spa mieści się w zabytkowym dworku, w odległości 20 km od Łodzi. Goście mają bezpłatny dostęp do basenu, sauny i łaźni parowej. Wszystkie pokoje w hotelu Pałac Piorunów wyposażone są w łazienkę z prysznicem i szlafrok.

  Od 225,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Leszczyński by Zabost

  Hotel Leszczyński by Zabost

  29,0km od Zduńska Wola

  Obiekt Leszczyński Hotel by Zabost znajduje się w Konstantynowie Łódzkim, zaledwie 15 minut od centrum Łodzi. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych i kablowych, biurkiem oraz bezpłatnym WiFi.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Piemont

  Hotel Piemont

  29,5km od Zduńska Wola

  Trzygwiazdkowy hotel Piemont I położony jest w centrum Pabianic, w odległości 400 metrów od centrum sportowego z kortami tenisowymi oraz basenem. Oferuje on jasne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Willa Piemont

  Willa Piemont

  29,5km od Zduńska Wola

  Willa Piemont usytuowana jest w centrum Pabianic. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach, które charakteryzują się jasnym wystrojem oraz dysponują bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji...

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Pod Dębami

  Hotel Pod Dębami

  29,6km od Zduńska Wola

  Hotel Pod Dębami jest malowniczo położony w Pawłówku, w spokojnej i zielonej okolicy. W hotelowej restauracji serwowane są potrawy kuchni polskiej i węgierskiej, a Goście mają do dyspozycji duży ogród.

  Od 80,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej