Wołowy: Hotele

Wołowy: Hotele

 • Zajazd Pod Caryńską

  Zajazd Pod Caryńską

  10,3km od Wołowy

  Zajazd Pod Caryńską znajduje się w zielonej, malowniczej miejscowości Ustrzyki Górne i oferuje widoki na szczyty Tarnica i Wielka Rawka oraz strumień Wołosaty.

  Od 198,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • DL Apartments Krasiya

  DL Apartments Krasiya

  15,9km od Wołowy

  Obiekt DL położony jest w ośrodku narciarskim Krasiya w miejscowości Vyszka. Hotel zapewnia bezpłatną przechowalnię bagażu oraz całodobową recepcję. Do dyspozycji Gości są ekologiczne domki z telewizją satelitarną.

  Od 800,00UAH / noc

  Rezerwacje
 • Pod Berdem

  Pod Berdem

  23,1km od Wołowy

  Pod Berdem oferuje zakwaterowanie w zielonej miejscowości turystycznej Wetlina, na granicy Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego i Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

 • Chata Wędrowca

  Chata Wędrowca

  23,9km od Wołowy

  Pensjonat Chata Wędrowca usytuowany jest w Wetlinie, jednej z głównych baz turystycznych w Bieszczadach. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

 • Chata nad Rzeką

  Chata nad Rzeką

  24,5km od Wołowy

  Chata nad Rzeką położona jest nad rzeką Wetlinką w Bieszczadach i oferuje przytulne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking. Pokoje są prosto urządzone i wykończone w drewnie.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Boykivskiy Dvir

  Boykivskiy Dvir

  24,9km od Wołowy

  Ten rustykalny hotel położony jest w Karpatach, w otoczeniu lasu. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości saunę, odkryty basen oraz stół do gry w ping ponga. Hotel Boykivskiy Dvir oferuje również szkółkę narciarską i prywatny wyciąg narciarski.

  Od 600,00UAH / noc

  Rezerwacje
 • Karczma Paweł Nie Całkiem Święty

  Karczma Paweł Nie Całkiem Święty

  27,4km od Wołowy

  Karczma Paweł Nie Całkiem Święty znajduje się w przepięknej okolicy w Bieszczadach, w małej miejscowości Smerek. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Zajazd Niedźwiadek

  Zajazd Niedźwiadek

  27,4km od Wołowy

  Zajazd Niedźwiadek położony jest tuż przy czerwonym Szlaku Kazimierza Sosnowskiego, głównym szlaku turystycznym w Beskidach, 2,5 km od wyciągu narciarskiego w Kalnicy. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny prywatny parking.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Perła Bieszczadów - Dom Wczasowy

  Perła Bieszczadów - Dom Wczasowy

  27,6km od Wołowy

  Dom Wczasowy Czarna położony jest w miejscowości Czarna, w zachodniej części Bieszczadów. Oferuje on Gościom pokoje z lodówką oraz bezpłatny strzeżony parking. Każdy pokój w Domu Wczasowym Czarna wyposażono w telefon i telewizor.

  Od 139,50PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Perła Bieszczadów Geovita

  Hotel Perła Bieszczadów Geovita

  27,6km od Wołowy

  Hotel Perła Bieszczadów Conference Center & Spa usytuowany jest w miejscowości Czarna, w zachodniej części Bieszczadów. Oferuje on klimatyzowane pokoje z lodówką oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku.

  Od 148,50PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej