Wisła: Hotele

Wisła: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Willa Niby Nic

  Willa Niby Nic

  0,1km od Wisła

  Willa Niby Nic położony jest przy głównym bulwarze w centrum Wisły. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Większość z nich wyposażona jest w telewizor LCD. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  Od 150,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Dwór Jur-Gast

  Dwór Jur-Gast

  0,3km od Wisła

  Dwór Jur-Gast położony jest w centrum Wisły. Hotel ten oferuje niedawno odnowione pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Pod Gołębiem

  Hotel Pod Gołębiem

  0,4km od Wisła

  Hotel Pod Gołębiem usytuowany jest 500 metrów od rynku w Wiśle i dysponuje sauną oraz specjalnym łóżkiem do hydromasażu. Do dyspozycji jego Gości są przestronne pokoje z balkonem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Gołębiewski Wisła

  Hotel Gołębiewski Wisła

  0,5km od Wisła

  Czterogwiazdkowy hotel Gołębiewski położony jest zaledwie 400 metrów od brzegu Wisły. Obiekt ten dysponuje elegancko urządzonymi pokojami i apartamentami z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 420,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Storczyk

  Storczyk

  0,5km od Wisła

  Hotel Storczyk usytuowany jest w spokojnej okolicy popularnego kurortu narciarskiego Wisła. Zatrzymujący się w nim Goście mają do dyspozycji urządzone w prostym stylu pokoje z łazienką i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Gawra

  Gawra

  0,6km od Wisła

  Hotel Gawra znajduje się w centrum Wisły i oferuje komfortowe pokoje z balkonem i łazienką. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

  Od 125,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Krokus

  Krokus

  0,6km od Wisła

  Hotel Krokus oferuje piękne widoki na Beskid Śląski. Pokoje wyposażone są w telewizor z kanałami telewizji satelitarnej oraz balkon. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu.

  Od 92,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Karina

  Karina

  1,0km od Wisła

  Obiekt Karina usytuowany jest w górskim kurorcie Wisła i oferuje komfortowe pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

  Od 160,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pensjonat Nad Rzeką

  Pensjonat Nad Rzeką

  1,0km od Wisła

  Pensjonat Nad Rzeką położony jest w centrum słynnego górskiego kurortu Wisła. Oferuje on przestronne pokoje z balkonem, telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatny przewodowy dostęp do Internetu.

  Od 300,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Sun&Snow Apartamenty Wisła

  Sun&Snow Apartamenty Wisła

  1,1km od Wisła

  Hotel ten położony jest pośród zieleni na południowych zboczach Bukowej Góry i oferuje wspaniałe widoki na Wisłę, Baranią Górę i część Beskidu Śląskiego. Jest to doskonałe miejsce na relaksujący wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody.

  Od 142,50PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej