Warszawa: Hotele

Warszawa: Hotele

  • Novotel Warszawa Centrum

    Novotel Warszawa Centrum

    0,1km od Warszawa

    Nowoczesny hotel Novotel Warszawa Centrum usytuowany jest w centrum Warszawy, 5 minut spacerem od dworca kolejowego Warszawa Centralna, a z jego okien roztacza się panoramiczny widok na miasto.

    Od 200,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • Hotel Metropol

    Hotel Metropol

    0,1km od Warszawa

    Hotel Metropol usytuowany jest naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki. Obiekt oferuje przestronne pokoje z bezpłatnym WiFi. Rankiem w hotelu serwowane jest urozmaicone śniadanie, które obejmuje tradycyjne dania kuchni polskiej.

    Od 200,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • Hotel Polonia Palace

    Hotel Polonia Palace

    0,1km od Warszawa

    Ten czterogwiazdkowy hotel, który uhonorowano wieloma nagrodami, zlokalizowany jest w centrum miasta naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki.

    Od 340,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • Widok 24 Wawa

    Widok 24 Wawa

    0,2km od Warszawa

    Apartament Widok 24 Wawa położony jest w samym centrum Warszawy i oferuje panoramiczny widok na miasto, a także telewizor LCD i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dworzec kolejowy Warszawa Centralna znajduje się 700 metrów od apartamentu.

    Od 220,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • Apartament Widok

    Apartament Widok

    0,2km od Warszawa

    Apartament Widok jest usytuowany w ścisłym centrum Warszawy, zaledwie 700 metrów od Dworca Centralnego. Oferuje on nowoczesne wnętrza oraz widok na Pałac Kultury i Nauki. Elegancko urządzony apartament Widok zdobią stylowe meble.

    Od 200,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • Apartamenty Marshal

    Apartamenty Marshal

    0,2km od Warszawa

    Obiekt Apartamenty Marshal usytuowany jest w centrum Warszawy i oferuje apartamenty z wyżywieniem we własnym zakresie, wyposażone w bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odległość od dworca kolejowego Warszawa Centralna wynosi 700 metrów.

    Od 170,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • Jump Warszawa

    Jump Warszawa

    0,2km od Warszawa

    Obiekt Jump Warszawa położony jest w samym sercu Warszawy, zaledwie 500 metrów od Pałacu Kultury i Nauki. Hostel zapewnia jasne pokoje i pokoje wieloosobowe z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

    Od 35,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • Residence St. Andrew's Palace

    Residence St. Andrew's Palace

    0,3km od Warszawa

    Kompleks Residence St. Andrew’s Palace znajduje się w centrum Warszawy, przy słynnej ulicy Chmielnej. Obiekt oferuje eleganckie i klimatyzowane apartamenty z bezpłatnym dostępem do Internetu, w pełni wyposażoną kuchnią oraz częścią wypoczynkową.

    Od 220,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • SCSK Żurawia

    SCSK Żurawia

    0,3km od Warszawa

    Obiekt SCSK Żurawia oferuje zakwaterowanie w biznesowym i finansowym centrum Warszawy, 500 metrów od Dworca Centralnego. Do dyspozycji Gości są eleganckie, w pełni wyposażone pokoje z bezpłatnym WiFi.

    Od 225,00PLN / noc

    Rezerwacje
  • AP-Apartments Wspólna No. 50

    AP-Apartments Wspólna No. 50

    0,3km od Warszawa

    Obiekt AP-Apartments Wspólna No. 50 oferuje apartamenty bez wyżywienia, w których można korzystać z bezpłatnego WiFi. Znajduje się on w Warszawie, około 1 km od Pałacu Kultury i Nauki oraz około 4 km od Starego Miasta.

    Od 216,00PLN / noc

    Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej