• Polska
 • Hotele Turbacz (Podnóże)

Turbacz (Podnóże): Hotele

Turbacz (Podnóże): Hotele

 • Willa Zarębek

  Willa Zarębek

  5,9km od Turbacz (Podnóże)

  Willa Zarębek mieści się u podnóża Gorców, w niewielkiej miejscowości Łopuszna. Do dyspozycji Gości są pokoje z łazienką z prysznicem oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na miejscu znajduje się bezpłatny parking.

  Od 150,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Ostoja Górska Koninki

  Ostoja Górska Koninki

  6,1km od Turbacz (Podnóże)

  Ostoja Górska Koninki znajduje się u podnóża Gorczańskiego Parku Narodowego, 23 km od Rabki. Na terenie ośrodka znajduje się kort tenisowy oraz salon piękności z gabinetem masażu. Wszystkie pokoje w ośrodku Koniki dysponują antresolą i balkonem.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Góralski Raj

  Hotel Góralski Raj

  6,3km od Turbacz (Podnóże)

  Hotel Góralski Raj położony jest na Podhalu na północ od Tatr. Oferuje on pokoje z łazienką z prysznicem. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Willa Nad Dunajcem

  Willa Nad Dunajcem

  7,3km od Turbacz (Podnóże)

  Willa nad Dunajcem położona jest u zbiegu Białego i Czarnego Dunajca, a zaledwie 2 km dzielą ją od centrum Nowego Targu. Oferuje ona przestronne pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 65,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Willa Tram

  Willa Tram

  7,7km od Turbacz (Podnóże)

  Ten uroczy pensjonat oferuje proste, schludne pokoje w pięknej okolicy w pobliżu Gorczańskiego Parku Narodowego. Goście mogą relaksować się w salonie przy kominku lub spędzić romantyczny wieczór przy ognisku.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Oberża Pod Różą

  Oberża Pod Różą

  8,7km od Turbacz (Podnóże)

  Obiekt Oberża Pod Różą znajduje się w Nowym Targu, u podnóża Tatr. Na miejscu do dyspozycji Gości są pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 72,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Górski Raj

  Hotel Górski Raj

  8,8km od Turbacz (Podnóże)

  Hotel Górski Raj usytuowany jest pośród lasów i górskich strumieni, 10 km od Mszany Dolnej. Oferuje on pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz bezpłatne WiFi.

  Od 169,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pokoje Route 47

  Pokoje Route 47

  9,2km od Turbacz (Podnóże)

  Obiekt Pokoje Route 47 znajduje się przy trasie prowadzącej do Zakopanego, 5 km od stacji kolejowej Nowy Targ. Na miejscu do dyspozycji Gości są pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz bezpłatny monitorowany parking.

  Od 135,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Skalny Dworek

  Skalny Dworek

  10,0km od Turbacz (Podnóże)

  Centralnie położony, pomiędzy Nowym Targiem i Zakopanem, Skalny Dworek to przytulny hotel oferujący komfortowe zakwaterowanie i doskonałe usługi. Hotel Skalny Dworek oferuje swoim Gościom szereg czystych pokoi, w których panuje relaksująca...

  Od 117,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Andrzejówka

  Andrzejówka

  10,2km od Turbacz (Podnóże)

  Obiekt Andrzejówka położony jest 740 metrów n.p.m. tuż przy granicy Gorczańskiego Parku Narodowego i znajduje się obok wyciągu narciarskiego SKI Lubomierz.

  Od 225,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej