Sosnowiec: Hotele

Sosnowiec: Hotele

 • In Loft Hostel

  In Loft Hostel

  1,3km od Sosnowiec

  Hostel In Loft znajduje się w Katowicach, niedaleko drogi ekspresowej S86. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking.

  Od 41,40PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Restauracja Kinga

  Hotel Restauracja Kinga

  2,0km od Sosnowiec

  Hotel Restauracja Kinga słynie z serdecznej polskiej gościnności i szczyci się doskonałą lokalizacją 25 km od lotniska w Pyrzowicach i 2 km od centrum miasta. Hotel oddaje do dyspozycji Gości przestronne, nowocześnie urządzone pokoje z dużymi...

  Od 99,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Boutique Hotel's Sosnowiec

  Boutique Hotel's Sosnowiec

  3,3km od Sosnowiec

  Obiekt Boutique Hotel's Sosnowiec oferuje nowocześnie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi oraz prywatny parking. Jest on położony około 1,5 km od centrum Sosnowca i dworca kolejowego.

  Od 101,15PLN / noc

  Rezerwacje
 • Zajazd Okrąglak

  Zajazd Okrąglak

  3,3km od Sosnowiec

  Zajazd Okrąglak znajduje się w dzielnicy Sielec w Sosnowcu, 2 km od centrum miasta. Obiekt ten oferuje przestronne pokoje z telewizorem z płaskim ekranem oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

  Od 140,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pałac Saturna

  Pałac Saturna

  3,4km od Sosnowiec

  Hotel Pałac Saturna to luksusowy pałac usytuowany w Czeladzi, w odległości około 10 km od Katowic. Do dyspozycji Gości są nowoczesne apartamenty z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z płaskim ekranem. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  Od 202,50PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Pod Filarami

  Hotel Pod Filarami

  3,5km od Sosnowiec

  Hotel Pod Filarami położony jest w pięknym zabytkowym budynku w Parku Grabek w Czeladzi. Hotel zapewnia bezpłatny parking oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Orion

  Hotel Orion

  3,6km od Sosnowiec

  Hotel Orion usytuowany jest w spokojnej części Sosnowca, 10 km od Katowic oraz 8 km od centrum wystawienniczo-targowego Silesia-Expo. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 98,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Rycerski

  Hotel Rycerski

  3,9km od Sosnowiec

  Hotel Rycerski w Czeladzi oferuje pokoje z telewizorem LCD oraz bezpłatnym przewodowym dostępem do Internetu. Położony jest on 150 metrów od drogi krajowej nr 94 i 3,5 km od dworca kolejowego w Sosnowcu.

  Od 155,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Szafran

  Hotel Szafran

  3,9km od Sosnowiec

  Hotel Szafran jest położony zaledwie 10 minut jazdy samochodem od centrum Katowic. Oferuje on klimatyzowane i dźwiękoszczelne pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem LCD z dostępem do kanałów satelitarnych.

  Od 159,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Cumulus Hotel

  Cumulus Hotel

  4,4km od Sosnowiec

  Trzygwiazdkowy hotel Cumulus usytuowany jest obok XIV-wiecznego zamku w centrum Będzina, 11 km od Katowic. Na miejscu do dyspozycji Gości jest spa, korty tenisowe oraz klasycznie urządzone pokoje i apartamenty z bezpłatnym WiFi.

  Od 119,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej