Słupsk: Hotele

Słupsk: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Hotel Staromiejski

  Hotel Staromiejski

  0,3km od Słupsk

  Hotel Staromiejski położony jest w centrum Słupska, w kompleksie secesyjnych budynków. Oferuje on pokoje i apartamenty z łazienką, telewizją kablową i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 190,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Zamkowy

  Hotel Zamkowy

  0,3km od Słupsk

  Położony w Słupsku hotel Zamkowy mieści się w kompleksie zabytkowych budynków, tuż obok Zamku Książąt Pomorskich z XVI wieku. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizją kablową.

  Od 150,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Piast

  Hotel Piast

  0,3km od Słupsk

  Hotel Piast położony jest minutę spacerem od centrum Słupska i zaledwie 150 metrów od ratusza. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem z dostępem do kanałów telewizji kablowej.

  Od 164,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Atena

  Hotel Atena

  0,7km od Słupsk

  Hotel Atena położony jest w centrum Słupska, naprzeciwko szkoły policyjnej i gmachu sądu. Obiekt oddalony jest o 7 minut spacerem od ratusza. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem LCD.

  Od 160,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Apartament M5

  Apartament M5

  1,4km od Słupsk

  Stylowy apartament M5 oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Mieści się on na 3. piętrze trzygwiazdkowego hotelu w Słupsku. Na miejscu dostępny jest prywatny parking. Odległość od centrum miasta wynosi 2,2 km.

  Od 250,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Villa Intryga

  Villa Intryga

  1,4km od Słupsk

  Ten hotel butikowy znajduje się w spokojnej dzielnicy Słupska, w odległości zaledwie 1,6 km od centrum miasta. Ten kameralny obiekt oferuje przestronne pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu.

  Od 185,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Et Cetera

  Hotel Et Cetera

  1,4km od Słupsk

  Hotel Et Cetera położony jest w spokojnej części Słupska, w odległości 400 metrów od Lasku Północnego. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną. Obiekt zapewnia bezpłatny prywatny parking.

  Od 180,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Pod Kluką

  Hotel Pod Kluką

  1,5km od Słupsk

  Hotel Pod Kluką znajduje się w Słupsku i oferuje nowoczesne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem LCD. Obiekt zapewnia również całodobową recepcję, saunę i ogród.

  Od 225,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Apa Hostel

  Apa Hostel

  1,6km od Słupsk

  Położony 1,4 km od centrum Słupska hostel Apa oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Na miejscu dostępny jest także bezpłatny parking. Pokoje mają wyłożone parkietem podłogi i urządzone zostały w ciepłych kolorach.

  Od 140,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Jasminum

  Jasminum

  3,3km od Słupsk

  Hotel Jasminum mieści się w starym, krytym strzechą dworku. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i widokiem na las. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej