Skopje: Hotele

Skopje: Hotele

 • Stone Bridge Hotel

  Stone Bridge Hotel

  0,3km od Skopje

  Hotel Stone Bridge położony jest w sercu miasta, w miejscu gdzie przeszłość przeplata się z teraźniejszością, a tradycja z nowoczesnym stylem życia.

  Od 70,20EUR / noc

  Rezerwacje
 • Unity Hostel

  Unity Hostel

  0,4km od Skopje

  Nowoczesny Hostel Unity położony jest w samym sercu miasta Skopje, 5 minut spacerem od Rynku Głównego, Starego Bazaru, Fortecy Kale oraz Dzielnicy Muzeów. W obiekcie mieści się wspólny salon oraz bezpłatne komputery.

  Od 8,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Super 8

  Hotel Super 8

  0,5km od Skopje

  Hotel Super 8 oferuje nowoczesne i komfortowe pokoje w samym sercu Skopje, zaledwie 100 metrów od Starego Miasta i Starego Bazaru, a także 200 metrów od rynku.

  Od 32,40EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Bimbo

  Hotel Bimbo

  0,5km od Skopje

  Od 27,64EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Arka

  Hotel Arka

  0,5km od Skopje

  Hotel Arka położony jest na zabytkowym Starym Mieście w Skopje i oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking.

  Od 60,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Tomce Sofka

  Hotel Tomce Sofka

  0,5km od Skopje

  Hotel Tomce Sofka położony jest w parku miejskim w Skopje, zaledwie kilometr od dworca kolejowego i autobusowego. Restauracja obiektu dysponuje dużym tarasem z widokiem na pełen zieleni park.

  Od 35,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Guesthouse Anja

  Guesthouse Anja

  0,5km od Skopje

  Stylowy pensjonat Guesthouse Anja znajduje się na terenie centrum handlowego City nad rzeką Vardar w samym sercu Skopje. Oferuje on klimatyzowane pokoje z widokiem na rzekę i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Od 17,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Square

  Hotel Square

  0,5km od Skopje

  Hotel Square położony jest w centrum Skopje, na placu Macedonia. Okna hotelu wychodzą na rzekę Vardar i pomnik Aleksandra Wielkiego. Hotel oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz klimatyzowane pokoje z balkonem.

  Od 29,70EUR / noc

  Rezerwacje
 • BH Hotel Hamburg

  BH Hotel Hamburg

  0,5km od Skopje

  Od 29,93EUR / noc

  Rezerwacje
 • Solun Hotel & SPA

  Solun Hotel & SPA

  0,6km od Skopje

  Solun Hotel & SPA to ekologiczny obiekt usytuowany w centralnej części Skopje. Dysponuje on nowoczesnymi pokojami, elegancką restauracją z wyborem dań z karty oraz barem z tarasem. Obiekt oferuje także bezpłatne WiFi i prywatny parking.

  Od 55,44EUR / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej