Rysy: Hotele

Rysy: Hotele

 • Horsky Hotel Popradske Pleso

  Horsky Hotel Popradske Pleso

  2,9km od Rysy

  Hotel ten jest usytuowany na wysokości 1 500 metrów n.p.m., przy szlaku Magistrala Tatrzańska w Dolinie Mięguszowieckiej w Tatrach Wysokich. Z hotelu można w 60 minut dojść do miejscowości Szczyrbskie Jezioro.

  Od 17,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Horská Chata pod Soliskom

  Horská Chata pod Soliskom

  5,3km od Rysy

  Hostel Horská Chata pod Soliskom położony jest na wysokości 1 840 metrów n.p.m., bezpośrednio przy stokach w ośrodku narciarskim Solisko i zaledwie 50 metrów od stacji kolejki linowej.

 • Horsky Hotel Sliezsky Dom

  Horsky Hotel Sliezsky Dom

  5,7km od Rysy

  Obiekt Horsky Hotel Sliezsky Dom położony jest w sercu Tatr, na wysokości 1670 metrów n.p.m. Na miejscu do dyspozycji Gości są eleganckie pokoje z widokiem na góry, telewizorem z płaskim ekranem i minibarem.

  Od 81,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel FIS

  Hotel FIS

  6,0km od Rysy

  Przytulny hotel FIS usytuowany jest przy malowniczym Jeziorze Szczyrbskim u podnóża Tatr Wysokich, tuż przy wejściu do Doliny Młynickiej. Zaledwie 50 metrów dzieli budynek od stoków narciarskich, tras narciarstwa biegowego i szlaków turystycznych.

  Od 72,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Patria

  Hotel Patria

  6,5km od Rysy

  Hotel Patria jest położony w miejscowości Szczyrbskie Jezioro. W obiekcie znajduje się restauracja serwująca dania kuchni słowackiej. Oferta obiektu obejmuje także salę bilardową oraz bezpłatny dostęp do spa z siłownią, sauną i krytym basenem.

  Od 84,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Apartman Strbske Pleso

  Apartman Strbske Pleso

  6,8km od Rysy

  Kompleks Apartman Strbske Pleso położony jest w miejscowości Szczyrbskie Jezioro, 200 metrów od jeziora i ośrodka narciarskiego Solisko. Do dyspozycji Gości jest tu restauracja, sauna i wanna z hydromasażem.

  Od 99,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

  Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

  6,8km od Rysy

  Pensjonat Ubytovňa SHB Štrbské Pleso – Vysoké Tatry usytuowany jest 200 metrów od stoków narciarskich i 50 metrów od Szczyrbskiego Jeziora. Obiekt ten stanowi dogodną bazę wypadową do pieszych wycieczek i jazdy na nartach w Tatrach Wysokich.

  Od 24,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Solisko

  Hotel Solisko

  6,9km od Rysy

  Hotel Solisko położony jest nad brzegiem Jeziora Szczyrbskiego w Tatrach Wysokich, 1351 metrów nad poziomem morza. Do dyspozycji Gości jest spa i centrum fitness oraz usytuowana nad wodą restauracja.

  Od 88,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel SOREA TRIGAN

  Hotel SOREA TRIGAN

  7,0km od Rysy

  Hotel SOREA TRIGAN położony jest w miejscowości Szczyrbskie Jezioro na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, 1350 metrów nad poziomem morza.

  Od 46,50EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Crocus

  Hotel Crocus

  7,0km od Rysy

  Hotel Crocus szczyci się dogodną lokalizacją między dworcem autobusowym, przystankiem tramwajowym i stacją kolei zębatej w miejscowości Szczyrbskie Jezioro.

  Od 75,05EUR / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej