Rozsypaniec: Hotele

Rozsypaniec: Hotele

 • DL Apartments Krasiya

  DL Apartments Krasiya

  12,5km od Rozsypaniec

  Obiekt DL położony jest w ośrodku narciarskim Krasiya w miejscowości Vyszka. Hotel zapewnia bezpłatną przechowalnię bagażu oraz całodobową recepcję. Do dyspozycji Gości są ekologiczne domki z telewizją satelitarną.

  Od 800,00UAH / noc

  Rezerwacje
 • Zajazd Pod Caryńską

  Zajazd Pod Caryńską

  15,7km od Rozsypaniec

  Zajazd Pod Caryńską znajduje się w zielonej, malowniczej miejscowości Ustrzyki Górne i oferuje widoki na szczyty Tarnica i Wielka Rawka oraz strumień Wołosaty.

  Od 198,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pod Berdem

  Pod Berdem

  28,2km od Rozsypaniec

  Pod Berdem oferuje zakwaterowanie w zielonej miejscowości turystycznej Wetlina, na granicy Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego i Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

 • Boykivskiy Dvir

  Boykivskiy Dvir

  28,3km od Rozsypaniec

  Ten rustykalny hotel położony jest w Karpatach, w otoczeniu lasu. Obiekt oddaje do dyspozycji Gości saunę, odkryty basen oraz stół do gry w ping ponga. Hotel Boykivskiy Dvir oferuje również szkółkę narciarską i prywatny wyciąg narciarski.

  Od 600,00UAH / noc

  Rezerwacje
 • Chata Wędrowca

  Chata Wędrowca

  29,1km od Rozsypaniec

  Pensjonat Chata Wędrowca usytuowany jest w Wetlinie, jednej z głównych baz turystycznych w Bieszczadach. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

 • Chata nad Rzeką

  Chata nad Rzeką

  29,7km od Rozsypaniec

  Chata nad Rzeką położona jest nad rzeką Wetlinką w Bieszczadach i oferuje przytulne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking. Pokoje są prosto urządzone i wykończone w drewnie.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • DL Zhdenievo Villa

  DL Zhdenievo Villa

  30,1km od Rozsypaniec

  Od 700,00UAH / noc

  Rezerwacje
 • Reikartz Carpaty

  Reikartz Carpaty

  30,4km od Rozsypaniec

  Od 639,00UAH / noc

  Rezerwacje
 • Karczma Paweł Nie Całkiem Święty

  Karczma Paweł Nie Całkiem Święty

  32,7km od Rozsypaniec

  Karczma Paweł Nie Całkiem Święty znajduje się w przepięknej okolicy w Bieszczadach, w małej miejscowości Smerek. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Zajazd Niedźwiadek

  Zajazd Niedźwiadek

  32,8km od Rozsypaniec

  Zajazd Niedźwiadek położony jest tuż przy czerwonym Szlaku Kazimierza Sosnowskiego, głównym szlaku turystycznym w Beskidach, 2,5 km od wyciągu narciarskiego w Kalnicy. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny prywatny parking.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej