Rakoń: Hotele

Rakoń: Hotele

 • Hotel Tatrawest

  Hotel Tatrawest

  9,7km od Rakoń

  Hotel Tatrawest położony jest w spokojnej okolicy, w pobliżu lasu, w odległości 1 km od centrum miejscowości Zuberec. W hotelu znajduje się plac zabaw, sauna, korty tenisowe, a także boiska do siatkówki.

  Od 25,20EUR / noc

  Rezerwacje
 • Chata Janka

  Chata Janka

  9,8km od Rakoń

  Obiekt Chata Janka oferuje zakwaterowanie bez wyżywienia. Ten dom wakacyjny jest położony w cichej okolicy, w odległości 850 metrów od ośrodka narciarskiego i parku termalnego w miejscowości Oravice.

  Od 70,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Penzion Antares

  Penzion Antares

  10,0km od Rakoń

  Pensjonat Antares położony jest na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego na obrzeżach miejscowości Zuberzec, 7 km od ośrodka narciarskiego Zverovka.

  Od 106,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Penzion Pribisko

  Penzion Pribisko

  10,0km od Rakoń

  Obiekt Penzion Pribisko usytuowany jest 2 km od centrów narciarskich Milotín i Janovky w Tatrach Wysokich, a także 8 km od obszaru narciarskiego Zverovka-Spalena, do którego każdego ranka kursuje bezpłatny bus dla narciarzy.

  Od 52,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Bungalovy pri Hoteli Spojar

  Bungalovy pri Hoteli Spojar

  10,1km od Rakoń

  Obiekt Bungalovy pri Hoteli Spojar położony jest w otoczeniu lasów, w zacisznej okolicy na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, 15 minut jazdy od miasta Liptowski Mikułasz.

  Od 60,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Spojar

  Hotel Spojar

  10,1km od Rakoń

  Hotel Spojar położony jest w cichej okolicy, 500 metrów od ośrodka narciarskiego Dolinky. Od miejscowości Liptovski Mikulasz dzieli go 15 minut jazdy samochodem.

  Od 20,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Horský hotel Orešnica

  Horský hotel Orešnica

  10,1km od Rakoń

  Hotel Horský Orešnica położony jest w Dolinie Raczkowej w Tatrach Zachodnich. Obiekt ten oferuje zakwaterowanie w pokojach dla niepalących oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

  Od 27,50EUR / noc

  Rezerwacje
 • Drevenice Zuberec

  Drevenice Zuberec

  10,3km od Rakoń

  Kompleks Drevenice udostępnia Gościom drewniane domki. Jest on położony w cichej okolicy u podnóża Tatr Zachodnich, w miejscowości Zuberec. Obiekt jest oddalony o 1,5 km od ośrodków narciarskich Janovky Zuberec i Milotín.

  Od 50,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Dom Wypoczynkowy Halit

  Dom Wypoczynkowy Halit

  10,4km od Rakoń

  Dom Wypoczynkowy Halit mieści się w drewnianym budynku z 1936 roku usytuowanym nad rzeką przy wyjściu z popularnej Doliny Kościeliskiej.

  Od 79,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Chatky Oresnica

  Chatky Oresnica

  10,6km od Rakoń

  Od 68,00EUR / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej