Przemyśl: Hotele

Przemyśl: Hotele

 • Hotel Accademia

  Hotel Accademia

  0,7km od Przemyśl

  Hotel Accademia położony jest zaledwie 500 metrów od Rynku Starego Miasta w Przemyślu. Oferuje on klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Europejski

  Hotel Europejski

  0,7km od Przemyśl

  Położony w centrum Przemyśla hotel Europejski znajduje się tylko 70 metrów od głównego dworca kolejowego. Oferuje on podstawowe pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem.

  Od 95,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Schronisko Młodzieżowe PTSM Matecznik

  Schronisko Młodzieżowe PTSM Matecznik

  0,7km od Przemyśl

  Schronisko Młodzieżowe PTSM Matecznik w Przemyślu mieści się zabytkowej kamienicy. Obiekt oferuje prosto urządzone pokoje i łóżka w pokojach wieloosobowych oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Od 30,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Apartamenty Przemyśl

  Apartamenty Przemyśl

  0,8km od Przemyśl

  Obiekt Apartamenty Przemyśl położony jest 10 minut spacerem od centrum miasta i oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych apartamentach i pokojach z bezpłatnym WiFi. Każdy apartament wyposażony jest w telewizor LCD i obejmuje częścią wypoczynkową.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Pod Białym Orłem

  Hotel Pod Białym Orłem

  0,9km od Przemyśl

  Oferujący bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu hotel Pod Białym Orłem znajduje się przy trasie wylotowej z Przemyśla, 10 minut spacerem od Rynku Starego Miasta. Oferuje on przestronne i jasne pokoje z balkonem i dostępem do telewizji kablowej.

  Od 102,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Spa Hotel Gloria

  Spa Hotel Gloria

  2,0km od Przemyśl

  Elegancki obiekt Spa Hotel Gloria znajduje się w Przemyślu, 12 km od przejścia granicznego Medyka-Szeginie i 1,5 km od centrum miasta.

  Od 179,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Trojka

  Hotel Trojka

  2,3km od Przemyśl

  Hotel Trojka usytuowany jest przy drodze nr 28. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Są one elegancko urządzone i wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych.

  Od 144,40PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Marko

  Hotel Marko

  3,2km od Przemyśl

  Trzygwiazdkowy hotel Marko mieści się w jednym z budynków Twierdzy Przemyśl, która pochodzi z czasów I wojny światowej.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Albatros

  Hotel Albatros

  4,4km od Przemyśl

  Hotel Albatros położony jest 10 minut jazdy od centrum Przemyśla i granicy z Ukrainą. Obiekt ten oferuje pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 89,10PLN / noc

  Rezerwacje
 • Dwór Wapowce

  Dwór Wapowce

  7,5km od Przemyśl

  Dwór Wapowce jest położony na przedmieściach Przemyśla, 15 minut jazdy od centrum miasta. Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Oferta obiektu obejmuje także parking oraz rozległy ogród z altaną.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej