• Polska
 • Hotele Pilsko (Podnóże)

Pilsko (Podnóże): Hotele

Pilsko (Podnóże): Hotele

 • Geovita Piła

  Geovita Piła

  6,0km od Pilsko (Podnóże)

  To otoczone lasem Centrum Konferencji i Rekreacji Geovita znajduje się 200 m od przepięknego jeziora ze strzeżoną plażą. Oferujemy Państwu zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe, które przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek.

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Rębajło

  Hotel Rębajło

  9,0km od Pilsko (Podnóże)

  Hotel Rębajło położony jest w lesie, przy trasie nr 10 i 11. Oferuje on bezpłatny parking oraz pokoje z minibarem i bezpłatnym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor i dysponują łazienką z kabiną prysznicową.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Gringo

  Hotel Gringo

  9,8km od Pilsko (Podnóże)

  Trzygwiazdkowy hotel Gringo położony jest w spokojnej okolicy, 3,3 km od centrum Piły. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu dostępny jest bezpłatny monitorowany parking.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Celmar

  Hotel Celmar

  10,2km od Pilsko (Podnóże)

  Położony nad Gwdą i otoczony lasem hotel Celmar znajduje się 6 km od Piły. Oferuje on jasne pokoje z prywatną łazienką i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Gwda

  Hotel Gwda

  11,8km od Pilsko (Podnóże)

  Hotel Gwda położony jest w centrum Piły i oferuje pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz WiFi. Jasne pokoje utrzymane są w ciepłych barwach i odznaczają się wystrojem w klasycznym stylu.

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Gromada Pila

  Hotel Gromada Pila

  12,4km od Pilsko (Podnóże)

  Hotel ten położony jest na terenie rozległego parku nad brzegiem malowniczej rzeki Gwdy, w centrum miasta. Hotel Gromada Piła znajduje się 1 km od dworca kolejowego. Na miejscu Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi.

  Od 180,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hołubowski

  Hołubowski

  14,7km od Pilsko (Podnóże)

  Hotel Hołubowski znajduje się w Pile, tuż obok drogi krajowej nr 11, która prowadzi przez Wielkopolskę. Oferuje on bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i bezpłatny strzeżony parking.

  Od 70,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze

  Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze

  21,1km od Pilsko (Podnóże)

  Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Zacisze usytuowane jest w Złotowie. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.

  Od 160,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Habenda

  Hotel Habenda

  31,6km od Pilsko (Podnóże)

  Położony w miejscowości Budzyń hotel Habenda zachwyca niepowtarzalną architekturą i oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 260,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pałac Runowo

  Pałac Runowo

  39,2km od Pilsko (Podnóże)

  Pałac Runowo mieści się w renesansowym budynku, tuż obok jeziora i lasu. Oferuje on tradycyjnie urządzone pokoje, a na terenie całego obiektu Goście mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu.

  Od 219,00PLN / noc

  Rezerwacje