Oświęcim: Hotele

Oświęcim: Hotele

 • Pierrot

  Pierrot

  0,8km od Oświęcim

  Pensjonat Pierrot położony jest w centrum Oświęcimia. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking. Dworzec kolejowy w Oświęcimiu oddalony jest o 2 km.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Olecki

  Hotel Olecki

  1,0km od Oświęcim

  Hotel Olecki znajduje się w Oświęcimiu, 2 km od centrum miasta. Od dworca kolejowego dzieli go 1,6 km. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  Od 190,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Kamieniec

  Hotel Kamieniec

  1,5km od Oświęcim

  Hotel Kamieniec położony jest w pełnym zieleni zakątku, na terenie rozległego ogrodu, zaledwie 400 metrów od brzegu Soły. Oferuje on pokoje z telewizorem i bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Villa Green

  Villa Green

  1,7km od Oświęcim

  Obiekt Villa Green jest usytuowany w Oświęcimiu, w odległości około 500 metrów od centrum miasta. Jego oferta obejmuje bezpłatny prywatny parking, a także pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Modern Apartment

  Modern Apartment

  1,9km od Oświęcim

  Apartament Modern usytuowany jest 1,2 km od Starego Miasta i oferuje zakwaterowanie bez wyżywienia oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Do dyspozycji Gości w apartamencie jest duży salon z kominkiem.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Galicja Wellness & SPA

  Hotel Galicja Wellness & SPA

  2,5km od Oświęcim

  Hotel Galicja Wellness & SPA mieści się w odrestaurowanym budynku z XIX wieku. Przestronne i eleganckie pokoje oferują bezpłatny dostęp do Internetu i są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem.

  Od 180,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Galicja Superior Wellness & Spa

  Hotel Galicja Superior Wellness & Spa

  2,5km od Oświęcim

  Hotel Galicja Superior Wellness & Spa znajduje się w Oświęcimiu i otoczony jest zielenią. Obiekt ten oferuje pokoje z telewizorem LCD oraz bezpłatne korzystanie z wanny z hydromasażem i saun.

  Od 220,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Adria

  Adria

  5,1km od Oświęcim

  Obiekt Adria znajduje się w centrum Bierunia, zaledwie 5 km od Oświęcimia. Oferuje on elegancko urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • WiR Pokoje Gościnne

  WiR Pokoje Gościnne

  5,2km od Oświęcim

  Położony w spokojnej okolicy w miejscowości Poręba Wielka ośrodek WiR Pokoje Gościnne oferuje pokoje z lodówką, czajnikiem elektrycznym oraz telewizorem. W miejscach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Agroturystyka Oświęcim

  Agroturystyka Oświęcim

  6,4km od Oświęcim

  Pensjonat Agroturystyka Oświęcim położony jest w pięknej okolicy nad rzeką Sołą i oferuje zakwaterowanie z bezpłatnym parkingiem i bezprzewodowym dostępem do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej