Olympia: Hotele

Olympia: Hotele

 • Olympion Asty Hotel

  Olympion Asty Hotel

  0,2km od Olympia

  Hotel Olympion Asty położony jest w malowniczej części miasta Olimpia i oferuje przestronne pokoje i odkryty basen, z którego roztacza się piękny widok na okolicę. Z każdego balkonu podziwiać można rzekę Alfios i zatokę Kyparissia.

  Od 74,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Europa Olympia

  Hotel Europa Olympia

  0,3km od Olympia

  Hotel Europa Olympia zbudowany został na szczycie wzgórza Drouvas w starożytnej Olimpii. Oferuje on całodobową recepcję, 3 bary (2 wewnątrz i jeden przy basenie), grecką restaurację, tawernę przy basenie, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny parking.

  Od 74,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Arty Grand Hotel

  Arty Grand Hotel

  0,4km od Olympia

  Hotel Arty Grand usytuowany jest na szczycie wzgórza z widokiem na miasto Olimpia. Latem Goście mogą korzystać z odkrytego basenu. W weekendy w hotelu działa centrum spa z gabinetami masażu.

  Od 75,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Antonios

  Hotel Antonios

  0,6km od Olympia

  Hotel Antonios położony jest w starożytnej Olimpii, zaledwie 1 km od centrum miasta. Z posesji roztacza się piękny widok na dolinę. Wystrój hotelu Antonios stanowi idealne połączenie prostoty i luksusu.

  Od 55,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Neda Hotel

  Neda Hotel

  0,7km od Olympia

  Hotel Neda położony jest w odległości zaledwie 300 metrów od stanowiska archeologicznego w Olimpii i oferuje restaurację oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Od 44,65EUR / noc

  Rezerwacje
 • Pension Posidon

  Pension Posidon

  0,7km od Olympia

  Od 35,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Olympia Palace

  Olympia Palace

  0,8km od Olympia

  Od 65,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Hercules

  Hotel Hercules

  0,8km od Olympia

  Gościnny hotel Hercules szczyci się dogodną lokalizacją w samym sercu starożytnej Olimpii i oferuje niedrogie zakwaterowanie w komfortowo urządzonych wnętrzach.

  Od 32,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Olympic Torch

  Olympic Torch

  0,8km od Olympia

  Hotel Olympic Torch zlokalizowany jest w Olimpii, w odległości zaledwie 250 metrów od Muzeum Archeologicznego i 180 metrów od głównego placu. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z WiFi.

  Od 29,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Ilis Hotel

  Ilis Hotel

  0,8km od Olympia

  Hotel Ilis znajduje się przy wjeździe do starożytnej Olimpii, około 200 metrów od centrum miasta. Muzeum i antyczny stadion oddalone są od niego o 3 km.

  Od 30,00EUR / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej