Mała Rawka: Hotele

Mała Rawka: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Zajazd Pod Caryńską

  Zajazd Pod Caryńską

  5,5km od Mała Rawka

  Zajazd Pod Caryńską znajduje się w zielonej, malowniczej miejscowości Ustrzyki Górne i oferuje widoki na szczyty Tarnica i Wielka Rawka oraz strumień Wołosaty.

  Od 280,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pod Berdem

  Pod Berdem

  7,7km od Mała Rawka

  Pod Berdem oferuje zakwaterowanie w zielonej miejscowości turystycznej Wetlina, na granicy Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego i Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

 • Chata Wędrowca

  Chata Wędrowca

  8,6km od Mała Rawka

  Pensjonat Chata Wędrowca usytuowany jest w Wetlinie, jednej z głównych baz turystycznych w Bieszczadach. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

 • Chata nad Rzeką

  Chata nad Rzeką

  9,3km od Mała Rawka

  Chata nad Rzeką położona jest nad rzeką Wetlinką w Bieszczadach i oferuje przytulne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking. Pokoje są prosto urządzone i wykończone w drewnie.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Karczma Paweł Nie Całkiem Święty

  Karczma Paweł Nie Całkiem Święty

  12,3km od Mała Rawka

  Karczma Paweł Nie Całkiem Święty znajduje się w przepięknej okolicy w Bieszczadach, w małej miejscowości Smerek. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Zajazd Niedźwiadek

  Zajazd Niedźwiadek

  12,4km od Mała Rawka

  Zajazd Niedźwiadek położony jest tuż przy czerwonym Szlaku Kazimierza Sosnowskiego, głównym szlaku turystycznym w Beskidach, 2,5 km od wyciągu narciarskiego w Kalnicy. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny prywatny parking.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Bieszczadzki Gościniec Carpatia

  Bieszczadzki Gościniec Carpatia

  12,6km od Mała Rawka

  Bieszczadzki Gościniec Carpatia położony jest w miejscowości Smerek w malowniczych Bieszczadach. Obiekt ten oferuje przytulne pokoje oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

  Od 180,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pensjonat Karczma Karnasów

  Pensjonat Karczma Karnasów

  21,2km od Mała Rawka

  Pensjonat Karczma Karnasów położony jest w Cisnej, malowniczej miejscowości w Bieszczadach, i oferuje bezpłatny parking. Odległość od przystanku autobusowego wynosi 400 metrów. Pokoje w pensjonacie Karczma Karnasów są przestronne i jasne.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • DL Apartments Krasiya

  DL Apartments Krasiya

  21,3km od Mała Rawka

  Obiekt DL położony jest w ośrodku narciarskim Krasiya w miejscowości Vyszka. Hotel zapewnia bezpłatną przechowalnię bagażu oraz całodobową recepcję. Do dyspozycji Gości są ekologiczne domki z telewizją satelitarną.

  Od 800,00UAH / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Perła Bieszczadów Geovita

  Hotel Perła Bieszczadów Geovita

  23,3km od Mała Rawka

  Hotel Perła Bieszczadów Conference Center & Spa usytuowany jest w miejscowości Czarna, w zachodniej części Bieszczadów. Oferuje on klimatyzowane pokoje z lodówką oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w całym budynku.

  Od 210,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej