Leszno: Hotele

Leszno: Hotele

 • Leszno Gliding Hotel

  Leszno Gliding Hotel

  0,0km od Leszno

  Hotel Leszno Gliding położony jest na terenie lotniska Centralnej Szkoły Szybowcowej Aeroklubu Polskiego w Lesznie. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach wyposażonych w telewizor z kanałami telewizji satelitarnej.

  Od 144,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit

  Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit

  1,9km od Leszno

  Hotel Akwawit jest centrum konferencyjnym i rekreacyjnym położonym w samym sercu Leszna, które oferuje zakwaterowanie w komfortowych i funkcjonalnie urządzonych pokojach. Obiekt posiada Aquapark, które jest idealnym miejscem dla całej rodziny.

  Od 135,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Wieniawa

  Wieniawa

  3,0km od Leszno

  Położony przy rynku w Lesznie hotel Wieniawa to zabytkowy hotel czterogwiazdkowy oferujący nowoczesne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Jego Goście mają także bezpłatny wstęp do centrum fitness oraz sauny.

  Od 360,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Motel Grant

  Motel Grant

  6,0km od Leszno

  Motel Grant jest usytuowany w zielonej okolicy na obrzeżach Leszna. Oferuje on pokoje z bezpłatnym WiFi. Wszystkie pokoje w motelu Grant dysponują łazienką z prysznicem i wyposażone są w telewizor oraz czajnik elektryczny.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Eden Bis

  Eden Bis

  9,1km od Leszno

  Hotel Eden Bis położony jest w dogodnej lokalizacji, 5 km od centrum Leszna. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym WiFi i widokiem na las. Do dyspozycji Gości jest telewizor z dostępem do kanałów kablowych.

  Od 136,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Raz Dwa Trzy

  Hotel Raz Dwa Trzy

  9,7km od Leszno

  Hotel Raz Dwa Trzy położony jest przy drodze krajowej nr 5, łączącej Poznań i Wrocław. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem LCD.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Zamek Rydzyna

  Hotel Zamek Rydzyna

  10,8km od Leszno

  Hotel Zamek Rydzyna mieści się w pięknym zamku w Rydzynie, przy głównej drodze nr 5 prowadzącej z Poznania do Wrocławia. Oferuje on pokoje z łazienką, telewizorem i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Dworek Jeziorki

  Dworek Jeziorki

  11,1km od Leszno

  Dworek Jeziorki mieści się w dworku z XIX wieku usytuowanym w miasteczku Jeziorki niedaleko Osiecznej. Swoim Gościom oferuje on pokoje z łazienką i telewizorem z dostępem do kanałów kablowych.

  Od 170,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pensjonat Rogatka

  Pensjonat Rogatka

  12,6km od Leszno

  Pensjonat Rogatka jest usytuowany przy rynku w mieście Osieczna, około 500 metrów od plaży nad jeziorem Łoniewskim. Oferuje on pokoje dla niepalących z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pałac Drzeczkowo

  Pałac Drzeczkowo

  14,1km od Leszno

  Pałac Drzeczkowo otoczony jest XVIII-wiecznym parkiem o powierzchni 15 hektarów, na terenie którego znajduje się pole golfowe i 2 piękne stawy.

  Od 211,65PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej