• Polska
 • Hotele Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna: Hotele

Konstancin-Jeziorna: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Apartamenty Hotelowe Arche

  Apartamenty Hotelowe Arche

  0,5km od Konstancin-Jeziorna

  Apartamenty Hotelowe Arche usytuowane są na obrzeżach Warszawy, w Konstancinie-Jeziornie. Kompleks oferuje zakwaterowanie we w pełni wyposażonych apartamentach z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem lub tarasem, a także bezpłatny parking.

  Od 142,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Konstancja

  Konstancja

  1,1km od Konstancin-Jeziorna

  Hotel Konstancja położony jest w Konstancinie-Jeziornej, 20 km od centrum Warszawy i 15 km od lotniska im. Fryderyka Chopina. Obiekt ten oferuje ciche pokoje i apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 150,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Villa Le Matin

  Villa Le Matin

  2,0km od Konstancin-Jeziorna

  Hotel Villa Le Matin położona jest w Konstancinie-Jeziornej, 20 km od centrum Warszawy. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z telewizją satelitarną i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu jest również bezpłatny parking.

  Od 129,60PLN / noc

  Rezerwacje
 • Zajazd Pułaskiego

  Zajazd Pułaskiego

  2,1km od Konstancin-Jeziorna

  Zajazd Pułaskiego położony jest w Konstancinie-Jeziornie, 15 minut spacerem od Parku Zdrojowego. Do dyspozycji Gości są przestronne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 145,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pałac w Oborach

  Pałac w Oborach

  2,1km od Konstancin-Jeziorna

  Pałac w Oborach mieści się w XVII-wiecznej rezydencji szlacheckiej na granicy Konstancina Jeziorny oraz rezerwatu przyrody. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Pokoje mieszczą się w 2 zabytkowych budynkach i jednym budynku nowoczesnym.

  Od 80,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Dwór Konstancin

  Dwór Konstancin

  2,3km od Konstancin-Jeziorna

  Położony w miejscowości Konstancin-Jeziorna hotel Dwór Konstancin otoczony jest pięknym Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym. Oferuje on ogród z dużym tarasem i przestronne pokoje z klimatyzacją i telewizją kablową.

  Od 160,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Certus Villa

  Certus Villa

  2,8km od Konstancin-Jeziorna

  Elegancki hotel Certus Villa znajduje się w Konstancinie Jeziornej, 500 metrów od jeziora Goździe. Oferuje on kryty basen, saunę oraz jasne pokoje z częścią wypoczynkową i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 149,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Felberg

  Felberg

  3,1km od Konstancin-Jeziorna

  Centrum Edukacji Felberg mieści się w uroczej rezydencji położonej na terenie rozległego parku. Znajduje się ono w Chyliczkach, niedaleko Konstancina-Jeziorna i w odległości 20 minut drogi od centrum Warszawy.

 • Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka

  Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka

  3,5km od Konstancin-Jeziorna

  Centrum Konferencyjno-Apartamentowe Mrówka położone jest w cichej i zielonej okolicy i zapewnia zakwaterowanie z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking. Zarówno od centrum Warszawy, jak i od warszawskiego lotniska im.

  Od 163,80PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Borowina

  Hotel Borowina

  4,8km od Konstancin-Jeziorna

  Hotel Borowina położony jest w zielonej i spokojnej okolicy, 8 km od centrum Konstancina-Jeziornej. Oferuje on duży ogród ze sprzętem do grillowania oraz przestronne, nowoczesne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 170,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej