Kafcel: Hotele

Kafcel: Hotele

 • Hotel Montana Palace

  Hotel Montana Palace

  14,9km od Kafcel

  Od 17,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Villa Sparadise

  Villa Sparadise

  35,7km od Kafcel

  Obiekt Villa Sparadise na obrzeżach Ochrydy oferuje centrum spa z basenem z wanną z hydromasażem, sauną i łaźnią turecką. Na miejscu przygotowano także centrum fitness i plac zabaw dla dzieci, z których można korzystać bezpłatnie.

  Od 12,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Villa Classik

  Villa Classik

  36,3km od Kafcel

  Obiekt Villa Classik położony jest w mieście Ochryda, w odległości 2 km od centrum oraz 3 km od Jeziora Ochrydzkiego, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

  Od 23,40EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hostel Valentin

  Hostel Valentin

  36,7km od Kafcel

  Hostel Valentin znajduje się 600 metrów od centrum Ochrydy i 1,5 km od jeziora Ochrydzkiego. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi. Wszystkie pokoje i apartamenty urządzone są w prostym stylu.

  Od 5,70EUR / noc

  Rezerwacje
 • Boce Apartments

  Boce Apartments

  36,8km od Kafcel

  Od 45,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Apartments Philip II

  Apartments Philip II

  36,9km od Kafcel

  Zbudowany w 2010 roku obiekt Apartments Philip II oferuje nowocześnie urządzone apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, a także całodobowy sklep spożywczy i salon kosmetyczny.

  Od 25,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Vila Lila

  Vila Lila

  37,0km od Kafcel

  Obiekt Vila Lila położony jest w zacisznej okolicy w centrum miasta Ochryda, które zostało wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Od 25,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Apartments Kolevski

  Apartments Kolevski

  37,1km od Kafcel

  Klimatyzowane apartamenty Kolevski są oddalone o 800 metrów od zabytkowego centrum Ochrydy i oferują balkon, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.

  Od 20,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Angjeleski Apartments

  Angjeleski Apartments

  37,2km od Kafcel

  Obiekt Angjeleski Apartments położony jest w Ochrydzie, w odległości 1 km od zabytkowego centrum miasta oraz Jeziora Ochrydzkiego. Oferuje on bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, bezpłatny parking i ogród.

  Od 14,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Villa Gajtan

  Villa Gajtan

  37,2km od Kafcel

  Luksusowy obiekt Villa Gajtan usytuowany jest w centrum Ochrydy, 890 metrów od Jeziora Ochrydzkiego. Do dyspozycji Gości są apartamenty z 42-calowym telewizorem LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.

  Od 35,00EUR / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej