Jaworzyna: Hotele

Jaworzyna: Hotele

 • Hotel Fero Lux

  Hotel Fero Lux

  4,0km od Jaworzyna

  Hotel ten znajduje się w Korbielowie, uzdrowisku w Beskidzie Żywieckim. Oferuje on takie udogodnienia jak stadnina koni, dzięki czemu jest on idealnym miejscem na relaks lub aktywny wypoczynek.

  Od 170,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Granica Korbielów

  Hotel Granica Korbielów

  4,2km od Jaworzyna

  Hotel Granica Korbielów znajduje się w Beskidzie Żywieckim, w pobliżu malowniczych wzniesień i lasów, 2,7 km od granicy ze Słowacją. Udostępnia on Gościom altanę ze sprzętem do grillowania. Na miejscu znajduje się też kawiarnia z tarasem.

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Apartamenty Pod Pilskiem

  Apartamenty Pod Pilskiem

  4,9km od Jaworzyna

  Obiekt Apartamenty Pod Pilskiem położony jest w malowniczym zakątku Beskidu Żywieckiego, u podnóża Pilska, zaledwie 50 metrów od szlaków turystycznych i 10 metrów od lasu.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Penzion Beskydy

  Penzion Beskydy

  8,4km od Jaworzyna

  Pensjonat Beskydy położony jest w miejscowości Sihelné, 1 km od centrum narciarskiego Sihelné. Obiekt oferuje bezpłatny parking oraz pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem.

  Od 19,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe Vesta

  Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe Vesta

  9,1km od Jaworzyna

  Centrum Konferencyjno Wypoczynkowe Vesta położone jest w Jeleśni w Beskidzie Żywieckim. Oferuje ono pokoje z telewizorem i bezpłatnym WiFi. Do dyspozycji Gości jest tu także spa i centrum odnowy biologicznej.

  Od 126,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pensjonat Tara

  Pensjonat Tara

  9,4km od Jaworzyna

  Rodzinny pensjonat Tara położony jest w miejscowości Jeleśnia w południowej części Śląska. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizją satelitarną. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Dębina

  Hotel Dębina

  14,9km od Jaworzyna

  Hotel Dębina znajduje się w Żywcu, zaledwie 3 km od centrum miasta. Oferuje on pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem LCD z kanałami telewizji satelitarnej. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  Od 126,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Milena

  Hotel Milena

  15,0km od Jaworzyna

  Hotel Milena znajduje się w miejscowości Milówka, 250 metrów od dworca kolejowego. Dysponuje on kameralnym centrum spa z łaźnią parową oraz jasnymi pokojami z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i łazienką.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Tycjan

  Hotel Tycjan

  15,4km od Jaworzyna

  Położony w samym centrum Milówki hotel Tycjan oferuje pokoje z telewizją satelitarną oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Beskid

  Hotel Beskid

  15,4km od Jaworzyna

  Butikowy hotel Beskid oferuje luksusowo urządzone pokoje z telewizją satelitarną i bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu. Historia tego budynku sięga czasów przedwojennych i stała się inspiracją do zaprojektowania stylowych wnętrz hotelu.

  Od 129,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej