Jaworzno: Hotele

Jaworzno: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Brojan

  Brojan

  0,6km od Jaworzno

  Niedawno wyremontowany hotel Brojan znajduje się w Jaworznie i oferuje niedrogie zakwaterowanie. W hotelu można bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu przez łącze Wi-Fi. Pokoje w hotelu Brojan są czyste i komfortowe.

  Od 135,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pańska Góra

  Pańska Góra

  1,1km od Jaworzno

  Hotel Pańska Góra położony jest w Jaworznie. Obiekt oferuje zakwaterowanie z bezpłatnym dostępem do Internetu, a także spa i centrum odnowy biologicznej. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking monitorowany.

  Od 240,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Wodnik

  Wodnik

  5,6km od Jaworzno

  Obiekt Wodnik położony jest w odległości 28 km od Katowic i 2 km od dworca kolejowego Jaworzno-Szczakowa. Oferuje on prosto urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 145,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel A4 MOP Zastawie

  Hotel A4 MOP Zastawie

  6,0km od Jaworzno

  Hotel A4 MOP Zastawie znajduje się przy autostradzie A4, 40 km od Krakowa i 20 km od Katowic. Obiekt oferuje pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i bezpłatnym dostępem do Internetu. Hotel MOP znajduje się przy 362.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel A4 MOP Kępnica

  Hotel A4 MOP Kępnica

  6,6km od Jaworzno

  Hotel A4 położony jest w miejscowości Jaworzno przy autostradzie A4, 20 km od Katowic. Oferuje on luksusowe pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i bezpłatnym dostępem do Internetu. Na miejscu znajduje się prywatny parking.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • M Hotel Sosnowiec

  M Hotel Sosnowiec

  9,5km od Jaworzno

  Trzygwiazdkowy M Hotel Sosnowiec oferuje pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, telefonem oraz dostępem do Internetu. Obiekt ten znajduje się niedaleko Katowic i centrum wystawowego Expo Silesia.

  Od 128,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Bed&Breakfast Mikunda

  Bed&Breakfast Mikunda

  9,5km od Jaworzno

  Bed&Breakfast Mikunda położony jest w Chrzanowie, w odległości 2-minutowej jazdy od głównej drogi A4. Oferuje on pokoje z telewizorem LCD oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty.

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Standard

  Hotel Standard

  11,5km od Jaworzno

  Hotel Standard znajduje się w odległości 18 km od centrum Katowic. Oferuje on przestronne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu i telewizorem z płaskim ekranem oraz dostępem do telewizji satelitarnej.

  Od 99,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Orion

  Hotel Orion

  11,6km od Jaworzno

  Hotel Orion usytuowany jest w spokojnej części Sosnowca, 10 km od Katowic oraz 8 km od centrum wystawowego Expo Silesia. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 108,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel-Restauracja Platan

  Hotel-Restauracja Platan

  11,7km od Jaworzno

  Hotel-Restauracja Platan mieści się w budynku z 1890 roku usytuowanym przy rynku w Chrzanowie. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

  Od 190,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej