Jaworzno: Hotele

Jaworzno: Hotele

 • Brojan

  Brojan

  0,6km od Jaworzno

  Niedawno wyremontowany hotel Brojan znajduje się w Jaworznie i oferuje niedrogie zakwaterowanie. W hotelu można bezpłatnie korzystać z dostępu do Internetu przez łącze Wi-Fi. Pokoje w hotelu Brojan są czyste i komfortowe.

  Od 117,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pańska Góra

  Pańska Góra

  1,1km od Jaworzno

  Obiekt Pańska Góra położony jest w Jaworznie i oferuje zakwaterowanie z bezpłatnym dostępem do Internetu. Do dyspozycji Gości jest także spa i centrum odnowy biologicznej. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking strzeżony.

  Od 140,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Wodnik

  Wodnik

  5,6km od Jaworzno

  Obiekt Wodnik położony jest w odległości 28 km od Katowic i 2 km od dworca kolejowego Jaworzno-Szczakowa. Oferuje on prosto urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 145,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel A4 MOP Zastawie

  Hotel A4 MOP Zastawie

  6,0km od Jaworzno

  Hotel A4 MOP Zastawie znajduje się przy autostradzie A4, 40 km od Krakowa i 20 km od Katowic. Obiekt oferuje pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i bezpłatnym dostępem do Internetu. Hotel MOP znajduje się przy 362.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel A4 MOP Kępnica

  Hotel A4 MOP Kępnica

  6,6km od Jaworzno

  Hotel A4 położony jest w miejscowości Jaworzno przy autostradzie A4, 20 km od Katowic. Oferuje on luksusowe pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i bezpłatnym dostępem do Internetu. Na miejscu znajduje się prywatny parking.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • M Hotel Sosnowiec

  M Hotel Sosnowiec

  9,5km od Jaworzno

  Trzygwiazdkowy hotel M Sosnowiec oferuje zakwaterowanie w pokojach z telefonem, telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz dostępem do Internetu.

  Od 128,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Bed&Breakfast Mikunda

  Bed&Breakfast Mikunda

  9,5km od Jaworzno

  Obiekt Bed&Breakfast Mikunda jest położony w Chrzanowie, 2 minuty jazdy od autostrady A4. Oferuje on restaurację i pokoje z telewizorem LCD. Goście obiektu Mikunda mogą korzystać z bezpłatnego WiFi w pokojach.

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Standard Delegacyjny

  Standard Delegacyjny

  11,5km od Jaworzno

  Obiekt Standard Delegacyjny znajduje się w odległości 4,5 km od centrum Dąbrowy Górniczej oraz 18 km od centrum Katowic. Oferuje on przestronne pokoje z bezpłatnym WiFi oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Orion

  Hotel Orion

  11,6km od Jaworzno

  Hotel Orion usytuowany jest w spokojnej części Sosnowca, 10 km od Katowic oraz 8 km od centrum wystawienniczo-targowego Silesia-Expo. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 98,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel-Restauracja Platan

  Hotel-Restauracja Platan

  11,7km od Jaworzno

  Hotel-Restauracja Platan mieści się w budynku z 1890 roku usytuowanym przy rynku w Chrzanowie. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

  Od 190,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej