Cieszyn: Hotele

Cieszyn: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Liburnia

  Liburnia

  0,3km od Cieszyn

  Hotel Liburnia znajduje się zaledwie 500 metrów od ścisłego centrum Cieszyna. Oferuje on przestronne, nowoczesne pokoje z telewizorem LCD. Hotel zapewnia bezpłatny parking na miejscu.

  Od 160,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • CIESZYŃSKI Hotel & Restaurant

  CIESZYŃSKI Hotel & Restaurant

  0,4km od Cieszyn

  Trzygwiazdkowy obiekt CIESZYŃSKI Hotel & Restaurant jest położony 70 metrów od Rynku na Starym Mieście w Cieszynie. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. W cenę pobytu wliczona jest butelka wody mineralnej.

  Od 99,99PLN / noc

  Rezerwacje
 • Wyższa Brama Hotel

  Wyższa Brama Hotel

  0,6km od Cieszyn

  Hotel Wyższa Brama usytuowany jest w samym sercu Cieszyna, 400 metrów od polsko-czeskiej granicy. Obiekt oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz obsługę pokoju.

  Od 79,99PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Gambit

  Hotel Gambit

  0,8km od Cieszyn

  Położony w spokojnej części Cieszyna, 1 km od granicy polsko-czeskiej, hotel Gambit oferuje dźwiękoszczelne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem LED. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Central

  Hotel Central

  0,9km od Cieszyn

  Hotel Central znajduje się w centrum Czeskiego Cieszyna i oferuje niedawno odnowione pokoje z telewizją satelitarną, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatny parking na dziedzińcu.

  Od 43,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Mercure Cieszyn

  Mercure Cieszyn

  1,5km od Cieszyn

  Hotel Mercure Cieszyn jest położony u podnóża Beskidów, w odległości zaledwie 500 metrów od granicy z Czechami. Obiekt oferuje centrum odnowy biologicznej z sauną i gabinetem masażu. Przestronne pokoje obejmują miejsce do pracy i część wypoczynkową.

  Od 163,99PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel 500

  Hotel 500

  2,3km od Cieszyn

  Hotel 500 znajduje się przy drodze międzynarodowej A1, w pobliżu Cieszyna oraz granicy polsko-czeskiej. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach z łazienką, telewizorem oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 112,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Pod Zelenou

  Hotel Pod Zelenou

  2,8km od Cieszyn

  Hotel Pod Zelenou położony jest na obrzeżach Czeskiego Cieszyna, w odległości 100 metrów od autostrady prowadzącej z miasta Frydek Mistek do Polski. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

  Od 40,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Hostinec v Zátoce

  Hostinec v Zátoce

  7,9km od Cieszyn

  Od 28,00EUR / noc

  Rezerwacje
 • Willa Słoneczna

  Willa Słoneczna

  8,2km od Cieszyn

  Willa Słoneczna znajduje się w zielonej, cichej okolicy na Pogórzu Śląskim, w otoczeniu pól i niewielkich jezior. Na miejscu do dyspozycji Gości są pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 130,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej