Chorzów: Hotele

Chorzów: Hotele

 • Pensjonat Pod Wieżą

  Pensjonat Pod Wieżą

  1,0km od Chorzów

  Pensjonat Pod Wieżą położony jest w zielonej okolicy, zaledwie 1 km od centrum Chorzowa. Oferuje on prywatny parking oraz pokoje z bezpłatnym WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono godzinną sesję w saunie.

  Od 140,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Diament Bella Notte Katowice - Chorzów

  Hotel Diament Bella Notte Katowice - Chorzów

  1,8km od Chorzów

  Hotel Diament Bella Notte znajduje się w Chorzowie, zaledwie 5 minut jazdy od centrum Katowic. Oferuje on pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem LCD z dostępem do kanałów kablowych.

  Od 101,46PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Diament Arsenal Palace Katowice - Chorzów

  Hotel Diament Arsenal Palace Katowice - Chorzów

  1,8km od Chorzów

  Czterogwiazdkowy hotel Diament Arsenal Palace usytuowany jest 5 minut jazdy od centrum Katowic. Oferuje on wnętrza w zabytkowym stylu, bezpłatne WiFi, restaurację, angielski pub oraz bezpłatny wstęp do spa z basenem.

  Od 119,26PLN / noc

  Rezerwacje
 • Olympia Stadion Śląski Park Hotel

  Olympia Stadion Śląski Park Hotel

  1,8km od Chorzów

  Hotel Olympia Stadion Śląski Park położony jest na terenie rozległego Parku Kultury i Wypoczynku, tuż obok wspaniałego Stadionu Śląskiego, na którym organizowane są koncerty i rozmaite imprezy sportowe.

  Od 109,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Blues Hotel

  Blues Hotel

  1,9km od Chorzów

  Hotel Blues położony jest w centrum Chorzowa, przy głównej ulicy handlowej miasta. Oferuje on nowoczesne pokoje z telewizją satelitarną i bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking.

  Od 129,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice

  BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice

  2,9km od Chorzów

  Hotel Best Western Premier Katowice oferuje nowoczesne pokoje z bezpłatnym szybkim WiFi, bezpłatny parking oraz centrum fitness. Na terenie hotelu znajduje się również restauracja Kuchnia Otwarta.

  Od 155,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Diament Vacanza

  Hotel Diament Vacanza

  3,3km od Chorzów

  Ten komfortowy hotel, zaprojektowany w tradycyjnym stylu śródziemnomorskim, położony jest w Siemianowicach Śląskich, 21 km od lotniska w Katowicach.

  Od 114,81PLN / noc

  Rezerwacje
 • Apartamenty Energo

  Apartamenty Energo

  3,8km od Chorzów

  Obiekt Apartamenty Energo jest usytuowany w odległości 2 km od centrum Bytomia. Goście mają do dyspozycji nowocześnie urządzone apartamenty z klimatyzacją i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 139,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Apartamenty Katowice

  Apartamenty Katowice

  4,0km od Chorzów

  Apartamenty Katowice usytuowane są 2,3 km od dworca kolejowego w Bytomiu. Oferta obejmuje jasne apartamenty z bezpłatnym WiFi. Na miejscu znajduje się całodobowa recepcja.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • SleepCity Apartments

  SleepCity Apartments

  4,3km od Chorzów

  Obiekt SleepCity znajduje się w Katowicach, obok centrum handlowego Silesian City Center. Oferuje on doskonale wyposażone apartamenty z bezpłatnym WiFi, telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienką.

  Od 162,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej