• Polska
 • Hotele Bojszowy Dolne

Bojszowy Dolne: Hotele

Bojszowy Dolne: Hotele

 • Adria

  Adria

  5,1km od Bojszowy Dolne

  Obiekt Adria znajduje się w centrum Bierunia, zaledwie 5 km od Oświęcimia. Oferuje on elegancko urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

  Od 110,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Olecki

  Hotel Olecki

  7,1km od Bojszowy Dolne

  Hotel Olecki znajduje się w Oświęcimiu, 2 km od centrum miasta. Od dworca kolejowego dzieli go 1,6 km. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

  Od 190,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Corona

  Corona

  7,3km od Bojszowy Dolne

  Hotel Corona oferuje bezpłatny parking oraz nowocześnie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi. Obiekt położony jest tuż przy fabryce Fiat Auto Poland, 15 minut jazdy samochodem od specjalnej strefy ekonomicznej w Tychach.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Gloria

  Gloria

  7,7km od Bojszowy Dolne

  Ośrodek Gloria usytuowany jest w centrum Tyskiej Strefy Ekonomicznej i 3 km od centrum Tychów. Oferuje on klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 89,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Kamieniec

  Hotel Kamieniec

  8,2km od Bojszowy Dolne

  Hotel Kamieniec położony jest w pełnym zieleni zakątku, na terenie rozległego ogrodu, zaledwie 400 metrów od brzegu Soły. Oferuje on pokoje z telewizorem i bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pierrot

  Pierrot

  8,2km od Bojszowy Dolne

  Pensjonat Pierrot położony jest w centrum Oświęcimia. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz prywatny parking. Dworzec kolejowy w Oświęcimiu oddalony jest o 2 km.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Babel

  Hotel Babel

  8,4km od Bojszowy Dolne

  Hotel Babel położony jest w odległości 1 km od centrum miasta Brzeszcze. Oferuje on pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz telewizją satelitarną. Na miejscu do dyspozycji Gości jest również bezpłatny parking.

  Od 80,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Villa Green

  Villa Green

  8,8km od Bojszowy Dolne

  Obiekt Villa Green jest usytuowany w Oświęcimiu, w odległości około 500 metrów od centrum miasta. Jego oferta obejmuje bezpłatny prywatny parking, a także pokoje z bezpłatnym WiFi i telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Daria

  Hotel Daria

  8,9km od Bojszowy Dolne

  Hotel Daria położony jest tuż przy głównej drodze łączącej Bielsko-Białą z Katowicami, 2 km od centrum miasta Tychy. Oferuje on bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz pokoje z telewizją satelitarną.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Piramida Hotel Spa & Wellness

  Piramida Hotel Spa & Wellness

  9,0km od Bojszowy Dolne

  Piramida to wyjątkowy hotel położony na obrzeżach miasta Tychy, w pobliżu jeziora i lasu. Ten hotel w kształcie piramidy oferuje komfortowe zakwaterowanie, wspaniałe zaplecze spa oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Od 254,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej