Bochnia: Hotele

Bochnia: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Bochnia Hotel & Spa

  Bochnia Hotel & Spa

  0,8km od Bochnia

  Dwugwiazdkowy obiekt Bochnia Hotel & Spa położony jest w sercu Bochni, w sąsiedztwie basenu, hali widowiskowo-sportowej i zabytkowego dworca kolejowego z XIX wieku.

  Od 153,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Kasztel

  Hotel Kasztel

  6,4km od Bochnia

  Hotel Kasztel jest dogodnie usytuowany w małej miejscowości Rzezawa. Obiekt ten mieści się w budynku stylizowanym na zamek i oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz łazienką z suszarką do włosów.

  Od 125,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Azalia

  Hotel Azalia

  11,9km od Bochnia

  Trzygwiazdkowy hotel Azalia usytuowany jest w zielonej, spokojnej okolicy w Niepołomicach. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na miejscu do dyspozycji Gości jest także ogród i kasyno.

  Od 129,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Planeta

  Hotel Planeta

  12,1km od Bochnia

  Trzygwiazdkowy hotel Planeta położony jest w odległości 1 km od Rynku Głównego i oferuje pokoje z telewizorem LCD oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na terenie obiektu zlokalizowane jest również centrum rozrywki z kręgielnią.

  Od 98,10PLN / noc

  Rezerwacje
 • Mark1

  Mark1

  12,3km od Bochnia

  Hotel Mark1 znajduje się na terenie centrum handlowego w centrum Brzeska, 500 metrów od Rynku. Obiekt ten oferuje klasycznie urządzone, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 105,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Tadeusz

  Hotel Tadeusz

  14,1km od Bochnia

  Hotel Tadeusz usytuowany jest w cichej okolicy, 6,5 km od centrum Brzeska i wybudowany został w tradycyjnym regionalnym stylu. Obiekt ten oferuje pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, a także bezpłatny prywatny parking.

  Od 94,50PLN / noc

  Rezerwacje
 • Folwark Wiązy

  Folwark Wiązy

  14,7km od Bochnia

  Położone z dala od utartych szlaków, a jednocześnie zaledwie 30 km od Krakowa, to pięknie odrestaurowane gospodarstwo jest prawdziwą oazą spokoju. usytuowany na dużym, prywatnym terenie, Folwark Wiązy oferuje przystępne ceny i doskonałą obsługę.

  Od 65,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Oriza

  Hotel Oriza

  16,8km od Bochnia

  Ten trzygwiazdkowy hotel usytuowany jest w wiejskiej okolicy, zaledwie 30 km od Krakowa. Obiekt oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, elegancko urządzone pokoje oraz restaurację.

  Od 169,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Zamek Królewski Boutique Hotel

  Zamek Królewski Boutique Hotel

  16,9km od Bochnia

  Hotel butikowy Zamek Królewski mieści się w imponującym renesansowym zamku w Niepołomicach. Obiekt ten był niegdyś rezydencją królów polskich i otoczony jest pięknym ogrodem. Hotel zlokalizowany jest w centrum Niepołomic.

  Od 149,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Niepołomice

  Hotel Niepołomice

  17,2km od Bochnia

  Ten trzygwiazdkowy hotel położony jest 100 metrów od Rynku Starego Miasta w Niepołomicach. Oferuje on przestronne, nowoczesne pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu, telewizorem LCD z programami telewizji satelitarnej i minibarem.

  Od 109,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej