Bochnia: Hotele

Bochnia: Hotele

 • Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia &Spa

  Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia &Spa

  0,8km od Bochnia

  Obiekt Centrum-Konferencyjne Nowa Bochnia &Spa jest usytuowany w samym sercu Bochni, tuż obok zabytkowego dworca kolejowego z XIX wieku, hali sportowo-widowiskowej i basenu.

  Od 81,70PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Kasztel

  Hotel Kasztel

  6,4km od Bochnia

  Hotel Kasztel szczyci się znakomitą lokalizacją pomiędzy Bochnią a Brzeskiem, w odległości 7 km od zjazdu z autostrady A4. Ten trzygwiazdkowy obiekt oferuje pokoje i apartamenty w stylu zamkowym z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 112,50PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Azalia & Spa

  Hotel Azalia & Spa

  11,9km od Bochnia

  Trzygwiazdkowy hotel Azalia & Spa położony jest w cichej, zielonej okolicy nieopodal Niepołomic. Dysponuje on pokojami z bezpłatnym WiFi, jak też ogrodem i kasynem. Odległość od pola golfowego wynosi 3 km.

  Od 129,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Planeta

  Hotel Planeta

  12,1km od Bochnia

  Trzygwiazdkowy hotel Planeta położony jest w odległości 1 km od Rynku Głównego i oferuje pokoje z telewizorem LCD oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Na terenie obiektu zlokalizowane jest również centrum rozrywki z kręgielnią.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Mark1

  Mark1

  12,3km od Bochnia

  Hotel Mark1 znajduje się na terenie centrum handlowego w centrum Brzeska, 500 metrów od Rynku. Obiekt ten oferuje klasycznie urządzone, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 125,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Tadeusz

  Hotel Tadeusz

  14,1km od Bochnia

  Hotel Tadeusz mieści się w budynku w stylu regionalnym, położonym w spokojnej okolicy, w odległości 6,5 km od centrum miasta Brzesko. Obiekt oferuje bezpłatny parking prywatny oraz pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 115,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Folwark Wiązy

  Folwark Wiązy

  14,7km od Bochnia

  Położone z dala od utartych szlaków, a jednocześnie zaledwie 30 km od Krakowa, to pięknie odrestaurowane gospodarstwo jest prawdziwą oazą spokoju. usytuowany na dużym, prywatnym terenie, Folwark Wiązy oferuje przystępne ceny i doskonałą obsługę.

  Od 65,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Oriza

  Hotel Oriza

  16,8km od Bochnia

  Ten trzygwiazdkowy hotel usytuowany jest w wiejskiej okolicy, zaledwie 30 km od Krakowa. Obiekt oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, elegancko urządzone pokoje oraz restaurację.

  Od 129,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Zamek Królewski Boutique Hotel

  Zamek Królewski Boutique Hotel

  16,9km od Bochnia

  Hotel butikowy Zamek Królewski mieści się w imponującym renesansowym zamku w Niepołomicach. Obiekt ten był niegdyś rezydencją królów polskich i otoczony jest pięknym ogrodem. Hotel zlokalizowany jest w centrum Niepołomic.

  Od 143,10PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Niepołomice

  Hotel Niepołomice

  17,2km od Bochnia

  Ten trzygwiazdkowy hotel usytuowany jest w odległości 100 metrów od rynku w Niepołomicach. Obiekt oferuje przestronne, nowoczesne pokoje z minibarem, bezpłatnym dostępem do Internetu oraz telewizorem LCD z dostępem do kanałów satelitarnych.

  Od 128,79PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej