Wielkopolska: Hotele

Wielkopolska: Hotele

Atrakcje turystyczne   Tak   Nie

Proszę potwierdzić lokalizację pobytu. Współrzędne na tym obszarze mogą nie być dokładne.

 • Hotel Szablewski

  Hotel Szablewski

  7,1km od Wielkopolska

  Hotel Szablewski położony jest w Środzie Wielkopolskiej, zaledwie 33 km od Poznania. Oferuje on pokoje z bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz spa i centrum odnowy biologicznej, które obejmuje basen, jacuzzi i saunę.

  Od 145,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • OW Sosenka

  OW Sosenka

  7,1km od Wielkopolska

  OW Sosenka, położony w Zaniemyślu, w spokojnej okolicy i na wybrzeżu Jeziora Raczyńskiego, oferuje dogodne warunki do wypoczynku pośród lasu sosnowego. Do dyspozycji Gości są proste domki z kuchnią, czajnikiem elektrycznym oraz łazienką.

  Od 150,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Ośrodek Niezamyśl

  Ośrodek Niezamyśl

  7,2km od Wielkopolska

  Ośrodek Niezamyśl usytuowany jest 10 metrów od Jeziora Raczyńskiego i dysponuje prywatną plażą. Oferuje on prosto urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz ogród ze sprzętem do grillowania.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Villa Pod Orzechem

  Villa Pod Orzechem

  7,4km od Wielkopolska

  Obiekt Villa Pod Orzechem znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy. Oferuje on stół bilardowy oraz stół do ping ponga. Odległość od Jeziora Raczyńskiego wynosi 300 metrów.

  Od 50,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Almarco

  Hotel Almarco

  7,6km od Wielkopolska

  Hotel Almarco znajduje się w Środzie Wielkopolskiej, zaledwie 1 km od drogi S11, która prowadzi do Poznania. Oferuje on nowoczesne pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz bezpłatny parking.

  Od 135,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Belfer

  Hotel Belfer

  7,8km od Wielkopolska

  Dwugwiazdkowy hotel Belfer położony jest w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, w odległości 30 metrów od brzegu Jeziora Raczyńskiego. W całym obiekcie korzystać można z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

  Od 108,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pensjonat Jawita

  Pensjonat Jawita

  9,6km od Wielkopolska

  Pensjonat Jawita położony jest w małej miejscowości Czarne Piątkowo w Wielkopolsce. Oferuje on skromne pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Podróżnik

  Hotel Podróżnik

  11,8km od Wielkopolska

  Otoczony pięknym ogrodem hotel Podróżnik jest oddalony o 6 km od Środy Wielkopolskiej. Oferuje on zakwaterowanie w pokojach typu classic z telewizorem oraz łazienką wyposażoną w prysznic.

  Od 90,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Park Hotel Rosana

  Park Hotel Rosana

  13,4km od Wielkopolska

  Nowo otwarty hotel Park Rosana jest dogodnie usytuowany przy trasie nr 11 prowadzącej z Poznania do Katowic. Obiekt ten oferuje nowoczesne, stylowo urządzone pokoje i apartamenty z widokiem na XIX-wieczny park.

  Od 108,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Bagatelka

  Bagatelka

  15,1km od Wielkopolska

  Bagatelka to obiekt położony w cichej, zielonej okolicy, bardzo blisko jeziora i lasu. Obiekt oferuje zakwaterowanie w pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej