Śląskie: Hotele

Śląskie: Hotele

 • Hotel Prime

  Hotel Prime

  2,1km od Śląskie

  Hotel Prime położony jest przy zjeździe z autostrady A1 i oferuje nowoczesne zakwaterowanie. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać ze spa i z centrum odnowy biologicznej. Obiekt zapewnia także bezpłatny przewodowy dostęp do Internetu w...

  Od 116,10PLN / noc

  Rezerwacje
 • Twój Hostel

  Twój Hostel

  2,2km od Śląskie

  Twój Hostel położony jest przy autostradzie A1, zaledwie 3 km od centrum Bytomia. Oferuje on pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu i wspólny salon z telewizorem. Pokoje są przestronne i jasne.

  Od 25,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Wiktoria

  Hotel Wiktoria

  3,4km od Śląskie

  Prowadzony przez rodzinę Hotel Wiktoria znajduje się w Piekarach Śląskich, w odległości zaledwie 8 km od lotniska w Pyrzowicach. Oferuje on pokoje z telewizorem. Z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do Internetu można korzystać w całym hotelu.

  Od 99,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Pokoje Gościnne Kropka

  Pokoje Gościnne Kropka

  3,9km od Śląskie

  Pokoje Gościnne Kropka znajdują się w spokojnej okolicy w Tarnowskich Górach. Obiekt oferuje przytulnie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Restauracja serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej.

  Od 103,50PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus

  Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus

  4,0km od Śląskie

  Hotel Komfort Inn - Dwór Hubertus położony jest w odległości 1 km od centrum Piekar Śląskich. Obiekt ten mieści się w najstarszym budynku w mieście, Dworze Hubertusa, który został zbudowany w XI wieku.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Gościniec Hubertus

  Gościniec Hubertus

  4,0km od Śląskie

  Pensjonat Gościniec Hubertus usytuowany jest w centrum Piekar Śląskich. Lotnisko Katowice-Pyrzowice oddalone jest od obiektu o 15 km. Pensjonat oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych.

  Od 120,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Aslan

  Hotel Aslan

  4,1km od Śląskie

  Hotel Aslan położony jest w mieście Tarnowskie Góry i oferuje zakwaterowanie w pokojach o niepowtarzalnym wystroju. W każdym pokoju do dyspozycji Gości jest telewizor oraz bezpłatny, bezprzewodowy i przewodowy, dostęp do Internetu.

  Od 150,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Palac Wisniewski

  Hotel Palac Wisniewski

  4,2km od Śląskie

  Hotel ten położony jest w cichej i spokojnej okolicy w centrum Piekar Śląskich. Obiekt otoczony jest zielenią, a naprzeciwko budynku znajduje się park. W obiekcie można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

  Od 121,50PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Stara Kamienica

  Hotel Stara Kamienica

  4,4km od Śląskie

  Hotel Stara Kamienica jest usytuowany w centrum Piekar Śląskich, w pobliżu zjazdu z autostrady A1. Obiekt ten oferuje bezpłatny dostęp do Internetu i parking na miejscu.

  Od 99,00PLN / noc

  Rezerwacje
 • Hotel Restauracja Apogeum

  Hotel Restauracja Apogeum

  4,7km od Śląskie

  Hotel Restauracja Apogeum usytuowany jest 300 metrów od zjazdu z autostrady i oferuje klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi. Na miejscu znajduje się również restauracja serwująca tradycyjne dania kuchni śląskiej.

  Od 100,00PLN / noc

  Rezerwacje
przejdź do strony 
Dalej